EROTICKÉ MASÁŽE

V našem ateliéru vás mimo jiné čeká i pestrá nabídka erotických masáží. Až si vyberete typ masáže dle vašich představ, můžete si vybrat masérku, která se o vás postará.

EROTICKÁ MASÁŽ

Erotická masáž celého těla. Masérka je kompletně nahá a masíruje body to body (tělo na tělo). Masáž je zakončena ručním vyvrcholením.

30 minut

1100 Kč

60 minut

1600 Kč

90 minut

2100 Kč

90 minut s vířivkou

2500 Kč

120 minut

2900 Kč

120 minut s vířivkou

3100 Kč

Jak masáž vypadá?

Erotické masáži samozřejmě předchází Vaše objednávka. Na našem webu si vyberete masérku, která je Vám nejvíce sympatická a která Vás vzrušuje.

Potom nás kontaktujete a zamluvíte si danou masérku na určitý čas. Po příchodu do salonu Vás masérka vřele uvítá a doprovodí do pokoje. Nejdříve si dáte sprchu a to jak samostatně nebo se slečnou. Při společné sprše s masérkou se více sblížíte a následná masáž pak bude uvolněnější.

Po sprše se přesunete do masážního pokoje, kde si Vás masérka položí na břicho a začne se Vám zcela věnovat.

Nejdříve Vás bude hladit. Pěkně přes celá záda, po šíji, přes stehna a samozřejmě i po zadečku. Hlazení pak vystřídá příjemná masáž opět celé zadní části Vašeho těla.

Potom si Vás masérka otočí a provede to stejné zepředu. Můžete se tak těšit na hlazení od krku, přes bradavky a bříško. Vaše stehna také nezůstanou bez povšimnutí. Po hlazení se přejde na masáž a Vašim stehnům se tak dostane zasloužené relaxace.

Samozřejmě by to nebyla erotická masáž, kdyby se zapomnělo na Vaše nejcitlivější místečko – to nejlepší si necháváme nakonec. Takže z masáže stehen se postupně předje výš a výš, až se masérky prsty a dlaně dostanou k Vašemu penisu. Užijete si u nás skvělou relaxační masáž, smyslné dotyky, body to body, masáž prsy a samozřejmě i fascinující vyvrcholení.

Erotické masáže mohou být také použity jako druh sexuální terapie a mohou sloužit k povzbuzení libida.

Co masáž zahrnuje?

 • masáž celého těla oleji
 • důraz na intimní partie (ruční vyvrcholení omezené pouze délkou masáže)
 • společná sprcha s masérkou (na přání lze i samostatně)
 • nahá masérka (dle volby ve spodním prádle)
 • body to body masáž
 • vlastní přezůvky, ručník, župan
 • pitná voda, občerstvení

Účinky erotické masáže

 • uvolňuje stres a přináší dobrou psychickou kondici
 • přináší celkovou regeneraci organismu
 • zlepšuje krevní oběh
 • uvolňuje ztuhlé svaly
 • povzbuzuje libido a schopnost pozitivně reagovat na smyslové podněty

KRÁLOVSKÁ MASÁŽ

2 masérky 

30 minut

1600 Kč

60 minut

2500 Kč

90 minut

3100 Kč

90 minut s vířivkou

3500 Kč

120 minut

4100 Kč

120 minut s vířivkou

4500 Kč

Jak masáž vypadá?

Erotickou masáž se dvěma masérkami začnete ve sprše, kdy se s masérkami lépe intimně seznámíte a odbouráte tak počáteční nervozitu, protože přeci jenom, dvě nádherné slečny jen a jen pro vás může být i pro vás trošku moc. 🙂 Poté se s dívkami přesunete do pokoje,  kde na vás bude čekat  nádherně připravená podložka na masáž, krásná vůně i uklidňující hudba. Při masáži budou obě masérky nahé, což podtrhne erotickou atmosféru a vynese vaši intimní fantazii až do nebe . Nejdříve se vám budou masérky věnovat v poloze na bříšku. Budou jemně hladit vaše záda i šíji a intenzivně masírovat celé vaše tělo. Erotickou masáž spojí také s hnětením zadečku a stehen. Následně se otočíte na záda a budete si užívat pohledu na dvě naše  krásné dívky, které vás budou masírovat na každém kousku vašeho těla. Začnou na hrudníku a budou se pomalu přesouvat níž až k vašim intimním partiím, kterým se budou věnovat tak důkladně, až dojdete k vyvrcholení. Dívky během masáže používají lokty,  masírují zadečkem, prsy, kloužou po vás, provokují vás, dýchají vam za ouško.

Rozmazlujte se a dopřejte si něco výjimečného! Masáž se dvěma krásnými masérkami je nepopsatelný zážitek, na který budete ještě velmi dlouho vzpomínat.

Kralovská masáž je prostě něco extra a vy si extra určitě zasloužíte, tak se neváhejte objednat a zarezervovat si svoje princezny.

 

POHLAZENÍ PRO ŽENY

Žena je nádherné stvoření a zaslouží si opravdu jen to nejlepší, proto jsme pro váš dámy připravili masáž přímo pro vás. Pohlazení pro vás.

30 minut

1100 Kč

60 minut

1600 Kč

Jak masáž vypadá?

Moc dobře víme, že pro ženu nebývá jednoduché na erotickou masáž přijít, zvláště poprvé. Dobře víme, že pro vás ženy je důležitý pocit bezpečí, pocit pochopení, to vše u nás opravdu najdete. Proto absolutně respektujeme vaše hranice, věnujeme vám veškerou svoji pozornost. Postaráme se o vás s láskou,  protože vy jste královny, budeme vás hýčkat, rozmazlovat, masírovat každý koutek vašeho těla, budeme vás hladit, škrábat vaše zádíčka, prostě vše co vám bude příjemné.

Při erotické masáži vás postupně naučíme zklidnit se, uvolnit, správně dýchat, vnímat svoje tělo a mít svoje tělo ráda, být uvolněná , přenést se z hlavy do těla, ke svojí podstatě. To vše pomocí úcty a různých druhů doteku.

Věříme, že vám masáž pomůže odplavit napětí a nastřádaný stres, že necháte odplynout každodenní i mimořádné starosti. Jsme si jistí, že si masáž zamilujete a budete se k nám vracet.

Můžete si vybrat jestli vám budou více příjemné dotyky od masérky nebo od maséra.

Budeme se na vás dámy moc těšit a uvidíte, že u nás neexistuje slovo nemožné.

ŠKRÁBÁNÍ

Škrábání na zádech a potažmo po celém těle miluje snad každý. Přijďte si ho k nám užít 🙂

35 minut

1000 Kč

KLASICKÁ MASÁŽ

Klasická aroma olejová masáž

60 minut
900 Kč

Klasická aroma olejová masáž s vířivkou

90 minut
1300 Kč

Romantická aroma olejová masáž pro páry

90 minut
3200 Kč 60 minut masáže + 30 minut vířivka se sektem

EXTRA SLUŽBY

Footjob
1 masérka – cena 500 Kč
2 masérky – cena 900 Kč

Lapdance
1 masérka – cena 500 Kč
2 masérky – cena 900 Kč

Masáž prostaty
1 masérka – cena 600 Kč
2 masérky – cena 1100 Kč

Piss
1 masérka – cena 500 Kč

OLEJOVÁ MASÁŽ PRO MUŽE

Olejová masáž pro muže od muže.

30 minut

1600 Kč

60 minut

2200 Kč

90 minut

2900 Kč

120 minut

3600 Kč

Jak masáž vypadá?

Náš erotický masážní salon v Praze je otevřený taky všem mužům, kteří si chtějí užít naprosto úchvatnou gay masáž. Jak jinak než erotickou.

Jste v centru Prahy a hledáte zábavu? Přijďte do našeho útulného salonu na nezapomenutelnou masáž, mame k dispozici maséra, který se o vás postará.

V našem erotickém salonu se můžete těšit na pohledného, mladého maséra, se kterým se budete cítit naprosto bezvadně a kterému se určitě budete rádi vracet.

Nás masér vás přivede do extáze. Tato služba je pouze na objednání, masér k nám jezdí extérně

Vybrali jste si?

Nyní můžete pokračovat výběrem masérky nebo nás rovnou kontaktujte a objednete se na telefonním čísle +420 776 201 666